در سال ‌های اولیه زندگی، هنگامی‌ که کودکتان هر روز به دنبال کشف کردن و تجربه فرصت‌های جدید است، به شما همواره یادآوری می‌کند که می‌توانید حامی نیاز های تغذیه ای کودکتان باشید.

والدین همیشه بهترین‌ها را برای حال و آینده کودک در حال رشد خود می‌خواهند و ما متعهد هستیم تا در این مسیر به آنها کمک کنیم. روحیه پیشگام نان‌ کید از ابتدا بر این اصل بنا شده تا مرزهای تغذیه کودک را بدین وسیله گسترش دهیم. ما در شرکت نستله با بیش از ۱۵۰ سال تخصص در تغذیه کودک، از زمانی که هنری نستله جان یک کودک نارس را که نمی‌توانست از شیر مادر تغذیه کند نجات داد، همواره در تحقیقات پیشرو بوده‌ایم و برای مادرانی که نمی‌توانند کودک خود را با شیر مادر تغذیه کنند، محصولات تغذیه‌ای متنوع و به‌روز را برای سلامت کودکانشان ارائه می‌دهیم. اکنون بیش از هر زمان دیگری، ما به دنبال نوآوری‌های ارزشمند جدیدی هستیم تا سلامتی کودک شما را در طول زندگی تقویت کنیم.

دستیابی بی‌وقفه‌ به دانش و نوآوری

ما به عنوان مجموعه‌ای پیشرو در تجزیه و تحلیل ترکیبات شیر مادر،  به شما اطمینان می‌دهیم که محصولات و خدماتی که برای تغذیه کودک در حال رشد ارائه می‌دهیم  منطبق بر به‌روزترین  نوآوری‌ها می باشند و با آگاهی کامل از اطلاعات عمومی سلامت و تحقیقات تیم ما پشتیبانی می‌شوند. هرساله مرکز تحقیقات نستله واقع در سوئیس، مبلغی بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون فرانک سوئیس را به تحقیق، توسعه و مقابله با چالش‌های تغذیه مادر و تغذیه نوزاد در مقیاس جهانی و همچنین برای اطمینان از بهره‌مندی مادر و کودک از آخرین و پیشرفته‌ترین محصولات دانش بنیان،  اختصاص می‌دهد.

۸۰
آزمایش بالینی بر روی تغذیه کودک در حال رشد با همکاری موسسات مستقل
۱۶۱
نوآوری‌ ثبت‌ شده در زمینه تغذیه کودک در حال رشد
۱۳۶
مقالات علمی ارزیابی شده با موضوع تغذیه کودک در حال رشد در ۱۰ سال گذشته

علاوه براین، ما با متخصصین و موسسات پیشرو در جهان، برای شناخت بیشتر عواملی که بر روی سلامتی کودک تاثیر می‌گذارند، همکاری می‌کنیم تا با ارائه راه‌ حل‌های تغذیه‌ای، به شما در شکل دادن سلامت کودک کمک ‌کنیم.

افزایش سطح کیفیت و استاندارد تغذیه کودک در حال رشد

تمام پودر شیرهای مخصوص کودکان در حال رشد نان کید ( NANKID ) ، توسط دانشمندانی که در تغذیه کودکان تخصص دارند و همچنین مطابق با توصیه‌های کارشناسانه (EFSA,CODEX، وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران) تهیه می‌شوند. محصولات ما برای تغذیه کودک در حال رشد در ۱۶ مرکز مجهز در سراسر دنیا، تولید و آماده می‌شوند. تمام پودر شیرهای مخصوص کودکان در حال رشد نان کید ( NANKID ) مطابق با سخت‌گیرانه‌ترین استاندارد‌های شرکت نستله و همچنین استانداردهای جهانی تغذیه کودکان تولید می‌شوند و ما در مسیر تولید، مصرانه از قوانین به مراتب سختگیرانه‌تری نسبت به تمامی آیین‌نامه‌ها پیروی می کنیم.

  • کارخانه‌های ما دارای گواهینامه‌های استاندارد ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) و ISO 22000 (سیستم مدیریت ایمنی غذا) هستند.
  • تمام پودر شیرهای مخصوص کودکان در حال رشد نان کید ( NANKID )  پیش از رسیدن به قفسه فروشگاه‌، حداقل ۵۰۰ بار تحت بررسی‌های کیفی قرار می‌گیرند.
  • تمام مواد بکار رفته در بسته‌بندی‌های ما، تحت آزمایش‌های دقیق قرار می‌گیرند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کاملا ایمن و مطابق با آیین‌نامه‌ها و آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا باشند.

آشنایی با تنوع پودر شیر مخصوص کودکان در حال رشد

تامین نیازهای غذایی در طول سال‌های حساس ابتدایی زندگی برای سلامت کودکان بسیار مهم است. به شما اطمینان می‌دهیم تا تنوع کاملی از پودر شیرهای مخصوص کودک درحال رشد مناسب کودکان بالای ۳ سال را در اختیار شما قرار دهیم. ما به‌‌طور مستمر  با گسترش تنوع و بهبود در پودر شیرهای مخصوص کودکان در حال رشد نان کید (NANKID) ،  همواره بر رفع نیازهای متنوع و اولویت‌های شما از جمله یافتن راه حل‌هایی در جهت از بین بردن نگرانی‌های سلامتی کودک شما  تلاش می‌کنیم.

نان کید با طعم وانیل
نان‌کید حاوی HMO و پروتئین بهینه

نان کید وانیلی، پودر شیر مخصوص کودک در حال رشد با کیفیت و میزان مناسبی از پروتئین بهینه و حاوی آهن، 'FL و پروبیوتیک BL

نان‌کید با پروتئین بهینه
نان‌کید با پروتئین بهینه

نان کید ، پودر شیر مخصوص کودک در حال رشد با کیفیت و میزان مناسبی از پروتئین بهینه حاوی آهن

در نان‌کید، ما همواره در جهت اطمینان از سلامت بلند مدت زمین قدم‌ برمی‌داریم

ماموریت اصلی پودر شیرهای مخصوص کودکان در حال رشد نان کید (NANKID) ،اطمینان حاصل کردن از تغذیه‌ای ایمن و با کیفیت برای کودک شما می باشد. ما همچنین معتقدیم که یک کودک سالم، به یک زمین سالم نیاز دارد تا در آن بزرگ شود: در این راستا تاثیرات خودمان بر محیط زیست را به اندازه تغذیه کودک جدی می‌گیریم. از تامین مواد اولیه‌ تا محصولات نهایی، ما شور و اشتیاق مشابهی را در جهت نوآوری بکار می‌بریم ;تا به حیات  زمین کمک ‌کنیم. در کنارهم، ما می‌توانیم از محیط زیست مراقبت کنیم و به ساختن آینده‌ای سالم برای نسل آینده، یاری برسانیم.

بسته‌بندی پودر شیرهای مخصوص کودکان در حال رشد نان کید ( NANKID ) به گونه‌ای طراحی خواهند شد که قابل بازیافت باشند

"قوطی‌ها، قاشق‌های پلاستیکی‌، درب‌ها و کارتن‌ها، در هر بازاری در سرتاسر جهان که محصولات ما در دسترس هستند به گونه‌ای طراحی خواهند شد که قابل بازیافت باشند. تا سال ۲۰۲۵،  هدف ما اطمینان از قابل بازیافت بودن تمام محصولاتمان می‌باشد. ما والدین کودکان را تشویق می‌کنیم تا با آگاهی از برنامه‌های بازیافت در جامعه خود، از تلاش‌های ما حمایت و پشتیبانی کنند."

کاهش ردپای کربن در مزارع و کارخانه‌های ما

"تمام کارخانه‌های ما دارای گواهینامه ISO 14001 (یک گواهینامه بین‌المللی شناخته ‌شده در رابطه با استانداردهای مدیریت محیط زیست) ، هستند. یک‌ سوم کارخانه‌های ما در حال حاضر از انرژی الکتریکی تجدیدپذیراستفاده می‌کنند و ما بدون وقفه، به سمت هدفمان که استفاده ۱۰۰ درصدی از انرژی الکتریکی تجدیدپذیر است، در حال حرکت هستیم. همچنین بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۹، انتشار گازهای گلخانه‌ای خود را  تا ۱۸٪ به ازای هر تن محصول کاهش دادیم و به عملکرد بهتر و بهبود‌ آن در آینده نیز متعهد خواهیم بود."

رشد سالم کودک خود را با نکات و ابزار‌های توصیه شده توسط متخصصین، حمایت کنید

شما بهترین اگاهی نسبت به وضعیت سلامت کودک خود و همچنین ارائه بهترین مراقبت‌های ممکن به او را دارید. به همین دلیل ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که جدیدترین اطلاعات، نظرات کارشناسان، نکات کاربردی در رابطه با رشد و تغذیه کودک و همچنین ابزارهای ساده ارزیابی را به اشتراک می‌گذاریم تا به شما کمک کنیم که با نیازهای خاص کودکتان  بیشتر درک کنید. با نان‌کید‌ ( NANKID ) و مراقبت از رشد کودکتان، شما می‌توانید پایه و مبنایی قوی برای سلامت آنها بسازید.

جستجو

هنوز محتوای مورد نظر خود را نیافته‌اید؟

موتور جستجوی هوشمند سوالات را امتحان کنید. این موتور جستجو در همه حالات پیشنهادهایی برای شما دارد.