logo-ovulation

تقویم هفته‌های بارداری

 اين ابزار، اطلاعات بسیاری در مورد رشد و تکامل کودک و تغییرات بدن خودتان نيز در اختيارتان قرار می‌دهد. همچنين توصیه‌هایی برای تجربه یک بارداری شاد و سالم در هر هفته از بارداری در اختیار شما می‌گذارد.

صفحه سه ماهه اول

۱۳۶۵۱

۱۳۶۵۶

۱۳۶۶۱

صفحه سه ماهه اولصفحه سه ماهه دومصفحه سه ماهه سوم
هفته‌ها

سه‌ماهه اول بارداری شما (۱۲ هفته اول) می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. کوچولوی دوست‌داشتنی شما درون بدنتان در حال رشد است. احتمالاً سؤالات بسیار زیادی در ذهن خود دارید. به مطالعه مقالات این بخش ادامه دهید تا جواب بیشتر سؤالات خود را بیابید.

هفته‌ها

خیلی از خانم‌های باردار در ابتدای سه‌ماهه دوم تازه حس می‌کنند که واقعاً باردار هستند. آیا شما هم همینطور هستید؟ اتفاقات زیادی در طول هفته‌های سیزدهم تا بیست و ششم رخ خواهد داد. ما تمام اطلاعاتی را که فکر می‌کنیم برای رشد و تکامل سالم کودک خود در طول این سه‌ماهه به آن‌ها نیاز خواهید داشت، جمع‌آوری کرده و در اختیار شما قرار داده‌ایم. از مطالعه آن‌ها لذت ببرید!

هفته‌ها

ما الان رسماً وارد سه‌ماهه سوم و آخر بارداری خود شده‌اید. روند رشد و تکامل فرزند شما سرعت بیشتری خواهد گرفت تا برای زندگی در بیرون از بدن شما آماده شود. مقاله‌های این بخش را مطالعه کنید و با روند رشد و تکامل کودک در هفته‌های بیست و هفتم تا چهلم بارداری آشنا شوید. همچنین به خاطر داشته باشید که برای استراحت خود و فرزندتان نیز زمان بگذارید!

جستجو

هنوز محتوای مورد نظر خود را نیافته‌اید؟

موتور جستجوی هوشمند سوالات را امتحان کنید. این موتور جستجو در همه حالات پیشنهادهایی برای شما دارد.